סטנדרט בלתי מתפשר

סטנדרט בלתי מתפשר של בטיחות, איכות ושירות מקצועי ואישי

אילן שרעבי, מייסד "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ", הקים את החברה בראשותו ב-1997 בעידן בו החלה תנופת פיתוח של כבישי ישראל. לאורך השנים, היה מעורב שרעבי בכמה מהפרויקטים החשובים בפיתוח התחבורה בישראל. המוניטין שיצר לחברה מיקם אותה כחברה מובילה שמסמלת איכות ואמינות. המוניטין הזה נבנה בנחישות ובהתמדה והוא עומד על שלושה בסיסים: הקפדה בלתי מתפשרת על בטיחות, איכות ושירות מקצועי ואישי.

בטיחות

כבישי ישראל הם בין העמוסים והסואנים בעולם ופיתוחם, תוך כדי תנועה, דורש ניסיון והבנה רבה של התחום. זוהי עבודה שנועדה לבעלי מקצוע מנוסים ואיכותיים שעבורם פשרה על בטיחות ועל איכות היא לא אפשרות. לא בכדי "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי היא מהמובילות בתחום. אצלנו בחברה אנו מציעים ללקוחותינו את הפתרונות הבטיחותיים והאיכותיים ביותר, כדי לאפשר להם לבצע את עבודתם באחריות ובשמירה על סטנדרט הבטיחות המחמיר ביותר.

איכות

"במצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" מבינים שמבנים כמו חניונים, מגרשי ספורט וכבישים דורשים רמת עמידות גבוהה בפני תנאי מזג אוויר משתנים ושימוש מוגבר היוצר בלייה. אצלנו יודעים שכדי להבטיח איכות ובטיחות שתישמר לאורך זמן יש לתת לעובדים הטובים והמקצועיים ביותר לעבוד עם המכשור המתקדם ביותר ולהשתמש בחומרים האיכותיים ביותר. אנו מבטיחים ללקוחותינו רק את הטוב והבטיחותי ביותר, ורק את החומרים והמכשירים שעומדים בתקנים המחמירים ביותר. בלי לעגל פינות ובלי לחסוך כמה גרושים על בטיחות ואיכות. כך אנו מבטיחים ללקוחותינו שהפרויקט עליו הם אמונים ישמור על איכותו עד לפרטים הכי קטנים.