שותפים למהפכת התחבורה בישראל

עובדי "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי גאים להיות שותפים למהפכת התחבורה שמתחוללת בישראל בשלושים השנים האחרונות. פיתוחה של מערכת הכבישים בישראל, מהפכה שהגיעה לשיאה בשנות התשעים, היא גאוותה של החברה. מערכת הכבישים השינה של ישראל, שחלקה נבנתה לפני שנים רבות, בימי המנדט הבריטי, עברה פיתוח ושינוי ואליה התווספו מחלפים, כבישים חדשים, גשרים ומערכת תחבורה ציבורית ענפה, ובכל שלב בדרך – "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" היתה שם – באיכות, באחריות, בבטיחות ובשירות בלתי מתפשר שהפך אותה לבחירה הראשונה של מנהלי הפרויקטים הגדולים בישראל בתחום התחבורה.

נתוני הלמ"ס מצביעים על כך שבשנת 2021 נסעו כל כבישי ישראל כשלושה מיליון רכבים על כ-19.9 אלף קילומטר של כבישים. מדובר במערכת תחבורה ענקית ועמוסה שדורשת אחזקה מתמידה, זאת על מנת לעמוד בביקוש הרב שגדל משנה לשנה, עקב גדילת מספר כלי הרכב על הכביש.

ידוע כי העומס הגובר בכבישי ישראל הוא בעיה אליה נדרשים מיטב המומחים וכי אחת הדרכים להקל על תשתיות התחבורה בישראל היא להפוך אותן ליעילות יותר, בטוחות יותר, כך שיוכלו לעמוד בעומסים ולחבר בין חלקיה השונים של הארץ. פיתוח הכבישים בישראל נעשה על ידי חברות (מטעם המדינה ופרטיות) שתפקידן לפתח, לתחזק ולשפר את תשתיות הכבישים.

מעטים חושבים על כך בנסיעה לעבודה או לבילוי, אך כדי לבצע עבודות בכביש תוך כדי תנועה יש לבחור בבעלי המקצוע הטובים ביותר שיבטיחו כי הכביש, על אף היותו בעבודות שיפוצים או בנייה, יישאר בטוח לעובדים ולנהגים. כאן בדיוק נכנסת לתמונה "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ". מאחורי הקלעים, במחלפים, בגשרים, בכבישים העירוניים והבין-עירוניים, היא עומדת כבר כמעט 30 שנה ומספקת שירות מעולה בסטנדרטים גבוהים של בטיחות ומקצועיות.