שירות מקצועי ואישי

החברות והארגונים המובילים בארץ בתחום התחבורה בוחרים לתת ב"מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" אמון בכל פעם מחדש כבר כמעט 30 שנה. הסיבה לכך פשוטה: ב"מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" אנו מציעים ללקוחותינו, קטן כגדול, שירות מקצועי, אדיב ואישי. נותני השירות שלנו בכל דרגי החברה מחויבים לסטנדרט המחמיר ביותר של שירות ללקוח. השירות שלנו מתאפיין בליווי מקצועי, התאמה לצרכיהם המשתנים של לקוחותינו, גמישות, יצירתיות, עמידה בלוחות זמנים ומענה מקיף ואישי על כל שאלה ובקשה, בכל שעה. ומעל לכל – תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

"מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ": 30 שנות מצוינות

מייסד "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ", אילן שרעבי, מוביל את החברה משנות הקמתה ועד היום לעמוד בחוד החנית של ענף הבטיחות בתעבורה, על ידי דרישה למקצועיות וחריצות ללא פשרות. ערכי החברה שייסד שרעבי, שמתנוססים על דגלה מיומה הראשון, הם הסיבה לכך שלקוחותיה נשארים נאמנים לה, גם כעבור 30 שנה. העקביות, העמידה בזמנים, המקצועיות, הגמישות והמסירות של עובדי החברה הם אלה שהובילו אותה לפסגה.

את ייחודיותה בתחום התעבורה, סיגלה לעצמה החברה בזכות יכולתה להצטיין בכל תחום ושירות אותו היא מציעה ללקוחותיה. כל עובד ועובדת בחברה הוכשרו להעניק ללקוחותיה שירות איכותי, גמיש, למצוא פתרונות יצירתיים לכל בעיה ולהתאים את השירות לצרכים ולסביבה משתנה.